Oferta

KOLORY JEDNO- I DWUSTRONNE

Atrakcyjność barw i deseni drewnopodobnych
Powierzchnie drewnopodobne profili z tworzyw sztucznych są testowane zgodnie z wymaganiami DIN 53387 i nie wykazują większych błędów niż dopuszczalne wg tej normy.

Kosodrzewina
 
Pręgowana Daglezja

Złoty dąb
 
Sosna Oregońska

Mahoń
 
Dąb

Jasny dąb
 
Palisander

Daglezja

KOLORY JEDNOSTRONNE
AKRYLOWE  STANDARTOWE  R A L
Wykonujemy również na indywidualne zamówienie Klienta
asortyment w pełnej palecie kolorów  RAL

RAL 3000

RAL 3004

RAL 4003

RAL 5002

RAL 5011

RAL 5018

RAL 5007

RAL 6005

RAL 7015

RAL 7038 RAL 8014 braun 02 RAL 9001
Niebieski należy do najbardziej ulubionych kolorów z palety. Oddziaływuje on chłodno, uspakajająco i rzeczowo. Zmysły odbierają kombinacje farb niebieskiej, zielonej i białej jako obraz odpoczynku.
Brązowy i beżowy - przekazują uczucie bezpieczeństwa, solidności i żywotności, są stosowane przede wszystkim w połączeniach z rustykalnymi materiałami. Brązowy jest najpopularniejszą farbą.
Czerwony jest farbą sygnalizacyjną i symbolem siły, dynamiki, żywotności i ciepła. Czerwone elementy stają się wyraźnie widoczne. Czerwony jest używany jako element stymulujący. Czerwony przyciąga magicznie uwagę obserwatora swoją siłą świetlną.
Szary wywołuje uspokajający i stonowany nastrój barw. Szary oznacza się jako rzeczowy i neutralny, a w połączeniu ze srebrnym jako szlachetny i reprezentacyjny.
Zielony jest barwą natury, świeżości i chłodu. Zielony harmonizuje bardzo dobrze z różnorodnymi materiałami i dlatego znajduje wielostronne zastosowanie.

Zobacz zdjęcia>>  

gama kolorów