Oferta
corona integra

OKNA SCHÜCO - CORONA Integra 60 Więcej światła to komfort i lepsze samopoczucie

okno z roletą dobudowaną
- duże ograniczenie dostępu światła
SCHÜCO CORONA Integra 60 - duży dostęp światła
i nieograniczone pole widzenia
Dobre samopoczucie w domu zależy od czynników subiektywnych. Jednak poczucie bezpieczeństwa i skuteczna ochrona przed wzrokiem ciekawskich są również ważne, co ciepłe pomieszczenia i eliminacja hałasu z zewnątrz. Ważne jest również światło dzienne, a przede wszystkim jego ilość docierająca do pomieszczeń przez okna.

Idealne dla osób lubiących światło
Poprzez połączenie okna i rolety w CORONA Integra 60 w jeden element łączący zalety solidnego okna z PCV z zaletami rolet aluminiowych o wysokiej jakości. Skrzynka rolety jest na stałe zintegrowana z górną częścią ramy okiennej w sposób niemal niewidoczny. Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowano często spotykany wariant rolety dobudowanej do okna, która w sposób naturalny ogranicza widok i dostęp światła. Okno zintegrowane z roletą zachowuje te same, harmonijne proporcje od strony pomieszczenia i na zewnątrz.

Ciche, ciepłe i bezpieczne
Okno zintegrowane z roletą wyróżnia wzrost poczucia bezpieczeństwa oraz doskonałe własności cieplne i akustyczne. Takie okno w niczym nie ustępuje oknu bez rolety. Opuszczanie aluminiowej rolety dodatkowo poprawia własności cieplne i zwiększa oszczędności związane z kosztem ogrzewania. CORONA Integra 60 jest wyposażona w zabezpieczenie przed podniesieniem rolety od zewnątrz.

Różnorodność asortymentu i zastosowań
W systemie CORONA Integra 60 można wykonać okna i drzwi balkonowe, a także drzwi uchylno równolegle-przesuwne (PASK). Mogą być one montowane w budynkach nowych, istniejących lub modernizowanych budynkach zabytkowych. Szeroka paleta barw i faktur drewna pozwala dopasować wygląd okien i drzwi zintegrowanych z roletami do własnych upodobań. We wszystkich wariantach okien i drzwi roleta może być podnoszona i opuszczana przy użyciu zwijanego paska, przekładni korbowej lub napędu elektrycznego.